Uzaktan İzleme Hizmetleri

Penterus Uzaktan İzleme Hizmetleri

uzaktan izlemeDigital Signage sistemlerinde ekranlarda sürekli güncel içeriklerin dönmesi gerekir. Bazen network arızası, bazen elektrik problemleri, bazen de uç noktada personelin ekran ayarları ile oynaması nedeniyle ekranlarda hatalar oluşabilir. Çok fazla lokasyon var ise bunu yönetmek her bir ekranın problemini tespit edip ona uygun çözüm üretmek zordur ve bir ekibin işidir.

Penterus, deneyimli çağrı merkezi kadrosu özellikle Samsung ürün ailesindeki LFD ekranlar konusunda deneyim sahibidir. Hızlıca problemi tespit edebilir ve hangi ekibin o noktaya yönleneceğine karar verebilir. Basit ayarlama durumlarında uç noktadaki personeli yönlendirerek sorunu hızlıca giderebilir.

Konularında uzmanlaşmış ekibimiz gerekli durumlarda ekrana uzaktan bağlanarak problemi giderebilir, ekrana yeni yazılım güncellemesi yapabilir veya onarım için servis yönlendirmesi yapabilir.

MagicInfo ve PlatPlay yazılımlarına bağlı bulunan ekranlarınız ile ilgili anlık durum takibi yapılır, eğer ekran bağlantısı kopmuş ise help-desk yazılımının verdiği uyarı ile ekrana müdahale edilebilir.

Eğer sizin de birden çok noktada ekranınız var ve bu ekranlarınızın güncel kalmasını istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.